Оголошені фіналісти Еffie Awards Ukraine 2017

Effie Awards Ukraine анонсує фіналістів 2017 року – найбільш ефективні кампанії України в області маркетингових комунікацій.

У фінал пройшло 106 заявок у 40 категоріях. За умовами конкурсу роботи оцінюються у три етапи членами журі Effie Ukraine, визнаними професіоналами рекламно-комунікаційного ринку. На першому турі суддівства визначаються фіналісти, на другому – переможці, а на третьому - Grand журі обирає Гран Прі конкурсу. 

Вже 13 грудня на Церемонії нагородження переможців Effie Awards Ukraine 2017 будуть оголошені всі переможці, а поки публикуємо повний список фіналістів.

Також 13 грудня відбудеться конференція Best Marketing Practices, на якій будуть представлені кейси фіналистів. Детальна програма конференції буде опублікована на наступному тижні, тому слідкуйте за новинами.Окрім вручення статуеток Effie Awards найбільш ефективним кампаніям, 13 грудня відбудеться нагородження переможців рейтингів ефективності для креативних, digital, медіа і маркетингових агентств, а також рейтингу Best Marketing Teams, який визначить кращі маркетинг-команди рекламодавців України.

Всі події Effie Awards пройдуть у Fairmont Grand Hotel Kyiv.

У разі запитань, звертайтеся до оргкомітету: +380 44 490-90-30,  Катерина Грабовська, festival@vrk.org.ua та Ольга Підгорська, project@vrk.org.ua.